Něco málo o firmě
Úklid domů a bytů
Úklid kanceláří
Ceník služeb
Kontakty
Zaslat poptávku
Certifikát prověřená společnost Certifikát prověřená společnost Certifikát prověřená společnost
Tapeta

Něco málo o firmě

Profil společnosti

Vážení zákazníci, chtěli bychom vám nabídnout možnost zbavit se starostí s úklidem ve vašich prostorách a domácnostech. Naše firma provádí úklidové práce jsme seriózní firma a naším krédem je především spokojenost zákazníka. Doufáme proto, že právě i vy budete mezi našimi spokojenými zákazníky.

Se službami naší firmy můžete počítat kterýkoli den v týdnu a samozřejmě i kteroukoli hodinu. Můžete se spolehnout na solidní jednání a bezúhonnost, je rovněž kladen důraz na pečlivost.

 

Práci provádíme stroji-Kärcher

Kärcher - www.uklid-janka.cz

Kärcher - www.uklid-janka.cz

Kärcher - www.uklid-janka.cz

Kärcher - www.uklid-janka.cz

Zpět na úvodní stránku
Úklid domů a bytů Úklid domů a bytů , Úklid domů a bytů Když nemáte čas, chuť nebo sílu pustit se do úklidu domácnosti, je ta pravá chvíle zavolat naši úklidovou službu. Běžné i generální úklidové práce vyřešíme za vás. Zabýváme se také smluvním úklidem panelových a činžovních domů. Úklid kanceláří , Úklid kanceláří , Úklid kanceláří Udržované kanceláře jsou vizitkou každé firmy. Nabízíme vám kompletní úklid kanceláří vhodný pro malé i větší prostory. V rámci dlouhodobé spolupráce se zkrátka postaráme, aby vaše kanceláře zářily čistotou každý den. Speciální úklidové služby Kromě jiného zajišťujeme také speciální úklidové služby. Na vaše přání se rádi zhostíme vyklízení jakýchkoli prostor, údržby zahrad či drobných oprav v domácnosti. Stačí si jen vybrat z naší nabídky. Úklidová služba - Jana Jařábová Úklid domů a bytů www.uklid-janka.cz www.prima-obchod.cz www.jaskula-malby.cz